e-Golf4U gaat per 26 maart 2024 verdwijnen !

Op 26 maart wordt e-Golf4U vervangen door Nexxchange ( https://www.nexxchange.com ). Het Oosterrijkse bedrijf Nexxchange heeft e-Golf4U vorig jaar overgenomen en de gegevens van alle e-Golf4U gebruikers geconverteerd naar de nieuwe omgeving van Nexxchange. De afgelopen weken heeft het bestuur … Read More

Hé golfdames, speciaal voor jullie! Een gratis ticket voor het Dutch Ladies Open. 

GOLF.NL en de NGF slaan de handen ineen voor deze speciale gelegenheid. Ter ere van Internationale Vrouwendag krijgen alle golfvrouwen een cadeautje, namelijk: gratis toegang tot het Dutch Ladies Open, gehouden van 19 tot en met 21 juli op de … Read More

Laatste damesochtend van dit jaar

Dinsdagochtend 19 december a.s. is de laatste damesochtend van 2023. We willen hier iets leuks van maken. Indien het weer het toelaat en de baan bespeelbaar is, doen we op een paar holes een spel. Voor elk spel is een leuke … Read More

Korte terugblik NGF najaarscompetitie 2023

Oktober is de maand waarin we de najaarscompetitie spelen. In overleg met de club hebben we gekozen om op de zondagen deel te nemen. Nu blijkt dat het aantal, bij de NGF aangesloten clubs, dat op zondag wil of kan … Read More

Radio interview over de dames dinsdaggolf ochtend

https://www.rickfm.nl/radiogemist/overzicht?radio_date=&radio_search=Sport+%26+Co

WE ZIJN BEGONNEN !

Vanaf 1 oktober spelen we op de dinsdagochtend bij onze vereniging een dames golf ochtend. Op deze ochtenden ontmoeten we elkaar op het golfcenter en onder het genot van een kopje koffie en koek wisselen we uit wat we die … Read More

Receptie Lustrum viering

Afgelopen zaterdagmiddag werd na de beëindiging van de vossenjacht en aansluitend de prijsuitreiking, van de gespeelde wedstrijden, aangevangen met de receptie ter ere van onze eerste lustrum viering. Na eerst een korte terugblik van hoe het allemaal was begonnen werd … Read More

1e Lustrum

Afgelopen week heeft onder slechte weersomstandigheden de viering van ons 1e Lustrum plaats gevonden. Op het allerlaatste moment is donderdag de Ron Pieters Cup afgelast, de uitgekomen voorspelde zware regenval heeft de organisatie op het laatste moment doen beslissen om … Read More

Uitnodiging 1e Lustrumviering

Om in te schrijven voor de Lustrum wedstrijden klik hier

Uitslagen Uithoorn Open 2023

De uitslag in de categorie Stableford (whc >35) Dames: 1e Helga van der Laan, 2e Annemiek Koster en 3e Greet Buurs Heren: 1e Jan Könst, 2e Rini Hertogh en 3e Marcel Versteeg De uitslag in de categorie Matchplay (WHC <35) … Read More